O FIRMIE

Odkupimy auto od Ciebie za dobrą cenę!

Nasz skup aut stawia na jakości i zadbanie o dobro klienta, który sprzedaje swoje auto

Nasza firma działa na rynku od ponad 15 -stu lat cieszy i się zaufaniem oraz dobrą opinia wśród naszych klientów m.in. ze względu na profesjonalizm i doświadczenie w branży, a także konkurencyjne ceny.
W swojej długoletniej działalności staramy się podchodzić do każdego klienta indywidualnie , jednocześnie dbając o to, by nasze usługi związane z branżą motoryzacyjna były na najwyższym poziomie. Stawiamy przede wszystkim na zadowolenie klientów a także uczciwość i pełen profesjonalizm.

Skupujemy samochody używane – 7 dni w tygodniu.

Działamy głównie na terenie trójmiasta – Gdańska, Gdyni i Sopotu i okolic. Skupujemy auta w każdym stanie technicznym i wizualnym zarówno te sprawne w dobrym stanie jak i powypadkowe, uszkodzone. Współpracujemy z klientami indywidualnymi – osobami prywatnymi, jak i firmami. Nie ma znaczenia marka i stan auta, natomiast najwięcej płacimy za auta wyprodukowane po 2001 roku.

Nie tylko płacimy gotówką za auto ale i też na życzenie klienta wypowiadamy polisy OC i AC.

jeśli masz problemy ze sprzedażą samochodu lub zwyczajnie nie masz na to czasu doskonale wpisujemy się w Twoje potrzeby.
Nie zwlekaj! Zadzwoń: 606-887-474 płacimy najlepiej, a dojazd i wycenę otrzymasz GRATIS.
Nasz pracownik podczas rozmowy może dokonać wstępnej telefonicznej wyceny auta.
Najważniejsze, by podczas rozmowy telefonicznej podać jak najwięcej szczegółów o pojeździe: marka, model, rocznik stan blacharski i mechaniczny w celu przygotowania preferencyjnej oferty odkupienia pojazdu.
WAŻNE! Skupujemy auta w każdym stanie technicznym i wizualnym zarówno te sprawne w dobrym stanie jak i powypadkowe, uszkodzone. Współpracujemy z klientami indywidualnymi – osobami prywatnymi, jak i firmami.

Chcesz szybko i bez dodatkowych kosztów sprzedać swoje auto?

– twój samochód zalega na podjeździe, garażu czy miejscu postojowym
– nie umiesz wystawić ogłoszenia oraz nie oszacować wartości
– nie chcesz powierzać samochodu komisom
– auto nie ma opłat OC AC i nie wiesz co z nim zrobić
– nie masz czasu przygotować pojazdu do sprzedaży 

Jesteś w odpowiednim miejscu! Zadzwoń lub napisz, a my zajmiemy się Twoim problemem!

Możliwość komentowania została wyłączona.